Uudised

AASTA TEGIJA NOMINENT 2019 pulmad.ee keskkonnas

 🎉Igal aastal valitakse rahva poolt Aasta Tegija pulmad.ee keskkonnas. 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣ oli eriline aasta, sest ka meie oleme üks nominentidest omas valdkonnas. Meie jaoks on see suur tunnustus, et oleme võitnud paljude usalduse.
Kui soovid meie poolt hääletada, siis mine lehele www.pulmad.ee ning anna oma hääl👍

Read more...

Suvepakkumine Pagoda telkidele !

☀️ Suvepakkumine PAGODA telkidele!

Paremat pakkumist sellistele telkidele ei leia Eestis.

Olulised andmed:
🎪 5×5 meetrit
🚻 kuni 25 inimest telki
🌧 täielik vihmakindlus
💰hind kõigest 128eur+km ja see sisaldab paigaldust.
kehtib kuni 3-ks päevaks.

Tundub uskumatu pakkumine, seega haara võimalusest.

Kui telgid saavad otsa, proovime leida lahenduse!

Read more...

Silmapaistev Pagoda telk!

Seekord täiendasime oma rendi valikut väga silmatorkavate telkidega. Nimelt tegemist on PAGODA stiilis telgiga, mida ei ole võimalik mitte märgata kui see on üles pandud. Seega on tegemist telgiga, mida on hea kasutada messidel, laatadel ja teistel rahvaüritustel.
Kui eesmärk on saada tähelepanu, siis see on kindlasti garanteeritud, kuna tipu kõrgus on ligi 5,5m. Telgi külje pikkuseks on 5m ning räästa kõrguseks 2,5m. Kattematerjaliks on tugev kõrgläikega PVC, mida kasutatakse ka suurtel moodultelkidel. Raamid on anodeeritud alumiiniumist mõõtudega 65x65x2,5mm.

Telki võimalik kasutada kinniste seinte või akendega.

Read more...

Suured Moodultelgid!

Oleme taas täiendanud oma toodete valikut uute moodultelkidega mis on saanud tänaseks palju kiidusõnu kõikidelt tellijatelt. Telke on kahe erineva laiusega, 6 ja 10m. Telkide pikenemissammuks on 3m. Külje kõrguseks on 2,6m mis on piisavalt kõrge, et telki mahutada ka kõrgem lava bändi või esinejate jaoks. Lisaks tavalisetele seintele on võimalik lisada täiesti läbipaistvad(panoraam) seinad, mis annavad avarust veelgi juurde. Pakume ka läbipaistvaid katusepaneele. Kattematerjaliks tugev kõrgläikega PVC, kaaluga 950g/m2 mis on vee, tule ja UV kindel. Raamid anodeeritud alumiiniumist mõõtudega 100x48x3mm.

Read more...

Meie telkide valik täienes uute eriti tugevate Pop Up telkidega

Oleme oma telkide valikut täiendanud ja lisandunud on eriti tugevad POP UP 3x3m telgid “ULTRA”. Seda iseloomustab 50mm kuusnurkne anodeeritud alumiiniumist raam, 2mm paksusega, liigendid ei ole plastmassist ega nailonist, vaid alumiiniumist. Telgi katus ja seinad on tugevast 500D polüesterkangast ning õmblused täiendavalt teibitud. Loomulikult on tegemist telgiga, mis on nii vihma kui ka tuulekindel. Saadaval erinevad värvid.

Read more...

Kvaliteetne Saksa Õllemööbel nüüd rendis

Meie lattu on jõudnud Saksa Oktoberfesti ülimalt kõrge kvaliteediga õllemööbel mille ajalugu ulatub aastasse 1852.  Lauad ja pingid on veel tugevamad ning veel vastupidavamad mistahes üritusele.
Puit on kaetud UV kindla kolmekordse lakiga, et kaitsta puitu pleekimise eest. Jalad pulbervärvitud terasest (C-Profiiliga 35mm jalad mis annavad komplektile juurde 20% stabiilsust).

 

Laua ja kahe pingi rent ööpäevaks 8,5€
Eraldi võimalik rentida ka laudu ning pinke!

Read more...